українська російська англійська
Прем'єр-міністр голові Держкомтелерадіо: Героями програм повинні бути добрі господарі
11.07.2012 | 11:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів порадив голові Державного комітету телебачення і радіомовлення розглянути можливість участі у телепрограмах ефективних господарів.

За його словами, середній клас селян-виробників – це люди, руками яких відроджується село. Прикладом цьому послужило невелике господарство на Житомирщині, яке Глава Уряду нещодавно відвідував: колишні столичні жителі Павло Збінський, дружина і дві доньки  вирощують 500 індиків, утримують 20 вуликів і великий город.

«Можна за короткий строк побудувати гарний будинок з усіма зручностями, створити достаток для родини й упевнено будувати майбутнє. Побільше б нам таких господарів! Таким людям хочеться й потрібно допомагати. Саме з таких людей, людей праці, треба робити героїв різноманітних ток-шоу, телевізійних програм», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що це не просто історія родини, а відображення долі людей, які фактично дають приклад іншим. На переконання Прем’єр-міністра, якщо в кожному селі було хоча б по 10-20 таких господарств, то Україна мала б якісно інше село.

«Подумайте над цим, шановний голово Держкомтелерадіо. Впевнений, людям це буде цікавіше», - зауважив Микола Азаров.

 

версія для друку