українська російська англійська
Японці більше дізнаються про науковий потенціал України
11.07.2012 | 11:44
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Сьогодні у Будинку Уряду відбулася зустріч Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Саката, Заступником Міністра освіти, культури, спорту та технологій Японії Канджі Фуджікі та іншими представниками японської делегації. Учасники зустрічі обговорили питання співробітництва країн у науково-технічній сфері, його перспективи та формат.

За словами Посла, Україна має науку високого рівня та талановитих вчених, проте в Японії про це відомо не дуже багатьом. Отже актуальним завданням є популяризація наукового потенціалу України, а це можливо завдяки активізації міжнародних студентських обмінів та реалізації спільних наукових проектів, особливо – у найсучасніших секторах.

Учасники зустрічі дійшли згоди, що своєрідним інституційним фундаментом подібної колаборації з української сторони будуть МОН МС та Держінформнауки, а зі сторони Японії – Міністерство освіти, культури, спорту та технологій, адже за останнім закріплена досить широка сфера відповідальності. Голова Держінформнауки висловив сподівання, що час обов’язково підтвердить ефективність подібного формату. Найбільш перспективними напрямками подальшого співробітництва сторони визнали фізику, матеріалознавство та науки про космос.

 

версія для друку