українська російська англійська
За період Євро-2012 безкоштовним Wi-Fi в центрі Києва скористалося майже 120 тис. осіб
11.07.2012 | 11:50
КИЇВСЬКА МДА

У період проведення Євро-2012 щоденно послугами мережі «KYIV FREE Wi-Fi» користувалися 5-6 тисяч киян та гостей міста, а в день проведення концерту Елтона Джона та гурту Queen бездротовим інтернетом скористалася рекордна кількість осіб – 10 тисяч абонентів. У звичайні дні кількість абонентів мережі не перевищує 4 тисячі на добу. Про це повідомив заступник голови Київської МДА Руслан Крамаренко, коментуючи роботу безкоштовного бездротового доступу до мережі інтернет «KYIV FREE Wi-Fi» під час проведення чемпіонату Європи з футболу.

«Під час Євро-2012 наявність доступного та безкоштовного Wi-Fi на території фан-зони – від Майдану Незалежності до Бессарабського ринку – створила можливість для киян та гостей столиці отримувати свіжі новини про перебіг чемпіонату, результати гри збірних, туристичну інфраструктуру Києва тощо. За цей період кількість користувачів мережею досягла 120 тисяч, при цьому частка іноземних абонентів склала близько 50%. Це означає, що іноземні вболівальники, які знаходилися в фан-зоні, оцінили комфорт і переваги цієї послуги та отримали можливість залишатися у курсі всіх новин», – заявив Руслан Крамаренко.

Також він додав, що за час Євро-2012 трафік у мережі склав більше ніж три терабайти даних. При цьому 75% гаджетів, що підключалися до мережі, працювали на платформі iOS.

Загальна ж кількість користувачів з моменту початку роботи мережі склала 140 тисяч абонентів.

«Реалізація проекту створення зон з безкоштовним бездротовим швидкісним інтернетом у публічних місцях столиці запланована ініціативою «Електронний уряд» Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Наступним публічним місцем, де буде запроваджену мережу «KYIV FREE Wi-Fi», стане парк імені Тараса Шевченка», – зазначив Руслан Крамаренко.

Нагадаємо, що 27 травня запрацювала безкоштовна мережа «KYIV FREE Wi-Fi» у центрі Києва. Перша зона, де почав працювати безкоштовний Wi-Fi-інтернет, – Майдан Незалежності та вул. Хрещатик до Бессарабського ринку.

версія для друку