українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд вирішить проблему самозабезпечення країни овочами і фруктами
11.07.2012 | 12:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Уряду під силу вирішити проблему забезпечення українців фруктами та овочами власного виробництва. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

«У найближчі кілька років Уряд має намір вирішити проблему повного забезпечення країни овочами і фруктами українського виробництва за стабільними цінами. Це цілком можливо», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, в Україні уже запроваджено стимулювання створення сучасних овоче- та фруктосховищ і тепличних господарств. Це відбувається через систему часткової компенсації витрачених на спорудження коштів.

Крім того, додав Глава Уряду, за бюджетної підтримки формується система оптових ринків, налагоджується логістика.

Запрацювали оптові ринки у Києві, Львові, Донецьку. «Ще на восьми об’єктах здійснюються будівельні роботи, і значна частина потужностей буде введена до кінця цього року», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр сказав, що на прикладі підприємства «Качинський+» в селі Андріївка Севастопольського району Криму він пересвідчився у важливості підтримки держави програми відновлення садів і виноградників. «І ми будемо її збільшувати», - запевнив Микола Азаров.

 

версія для друку