українська російська англійська
Микола Азаров: Стратегічна співпраця з Росією була і залишається одним з пріоритетів зовнішньоекономічної політики Уряду
11.07.2012 | 12:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України повідомив, що завтра, 12 липня, в Ялті відбудеться засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

«Стратегічна співпраця з Росією була і залишається одним з пріоритетів зовнішньоекономічної політики нашого Уряду. Наша співпраця стає усе більш широкою і максимально конкретною», - наголосив він, додавши: на сьогодні зроблені дуже важливі кроки з метою поглиблення кооперації в найрізноманітніших сферах економіки; зокрема, в галузі енергетики (у тому числі атомної), судно- і авіабудуванні, освоєнні космосу.

«Сьогодення диктує нові умови. Нашу співпрацю треба значно поглиблювати і активізувати. Треба реально і системно наповнювати її у сфері економіки, бізнесу і політики. Цього чекають від нас насамперед робітники промислових підприємств, заводів і виробництв України, для яких взаємовигідна співпраця з Російською Федерацією – не просто якесь гасло, а життя», - підкреслив Микола Азаров, висловивши впевнення, що і Україні, і Росії це під силу.

«Запорукою цьому наші спільні інтереси, наш спільний позитивний досвід співробітництва і особливо – особиста увага президентів наших держав та спільне бажання громадян наших країн працювати і діяти разом, пліч-о-пліч. У тісному співробітництві і на чесних партнерських позиціях», - сказав Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку