українська російська англійська
До осінньо-зимового періоду підготовлено 40% житлового фонду Житомирщини
11.07.2012 | 12:50
Житомирська ОДА

Про це говорилося під час обласної селекторної наради, присвяченої питанням підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та ходу реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів, будівництва доступного житла, пільгового кредитування молодих сімей та індивідуальних сільських забудовників.

Перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко повідомив, що загальна сума, необхідна для підготовки об’єктів житлово-комунального господарства Житомирщини до роботи в осінньо-зимовий період, становить 783 млн. гривень. «До осінньо-зимового періоду підготовлено 300 тисяч будинків, що складає 40% житлового фонду, 266 дитячих садків (40%), 326 шкіл (38 %), 28 лікарень (38%), 366 з 920 котелень (39,8%). На 43% підготовлені об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства, на 48% - дорожньо-мостового, заготівля палива – 48 %, теплові лічильники – 75 %», – навів дані Микола Олещенко.

Головне питання, на якому акцентував увагу голів районних адміністрацій і міських голів Микола Олещенко, пов’язане з проблемою іпотечного кредитування. «Кошти, відсоток яких доведено до області, до кожного району розподілялися відповідно до кількості населення», – пояснив він. Зараз у черзі на отримання житла 35 тис. жителів області.

Відшкодування різниці у тарифах Микола Олещенко назвав таким же використанням державних бюджетних коштів, як і в інших напрямках. «Якщо відшкодується різниця у тарифах у сумі 6 млрд. грн., – все одно по області залишається до 35 млн. заборгованості», – зауважив Микола Миколайович. Тому, звертаючись до голів районних адміністрацій і міських голів, він наполіг на необхідності контролю за ситуацією і відстоювання своєї позиції.

 

 

версія для друку