українська російська англійська
73% соціально незахищених киян подали заяви на отримання безкоштовних телетюнерів
11.07.2012 | 13:33
КИЇВСЬКА МДА

17 862 киянина подали заяви на отримання безкоштовних телетюнерів. Наразі, до районних управлінь праці та соціального захисту населення продовжують надходити заяви від громадян на отримання телетюнерів. Про це повідомила начальник головного управління праці та соціального захисту населення Київської МДА Тетяна Костюренко.

Вона також зазначила, що безкоштовні телетюнери зможуть отримати, зокрема, інваліди першої та другої груп; інваліди війни третьої групи; особи з сімей, що мають дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає разом із сім’єю; особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», та особи, які отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років. Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. За інформацією Державного комітету телебачення та радіомовлення України, загалом вже розіслано 105 тисяч телетюнерів.

Зауважимо, що в Україні вже збудовано і на повну потужність працює мережа цифрового наземного ефірного телебачення. Наразі, через звичайну антену та телетюнер стандарту DVB-Т2 можна буде дивитися безкоштовно понад 20, а згодом 32 українських телеканалів у високій цифровій якості зображення та звуку.

версія для друку