українська російська англійська
Анатолій Близнюк проведе у Рівному нараду щодо виконання програми "Доступне житло"
11.07.2012 | 13:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

О 12:00 12 липня у залі засідань Рівненської обласної державної адміністрації (м. Рівне, майдан Просвіти, 1) під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка відбудеться нарада щодо виконання соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло».

До участі у заході запрошені представники Рівненської, Волинської, Хмельницької та Тернопільської обласних державних адміністрацій, представники банківських установ та забудовники.

Також у рамках робочої поїздки очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк візьме участь в урочистому заході прийняття в експлуатацію житлового будинку на 12 квартир (м. Рівне, бульвар Богдана Хмельницького, 14). Будинок споруджено за участю ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в рамках реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом. 2 квартири придбані на умовах довгострокового пільгового молодіжного кредитування, придбання ще 7 кредитоване за рахунок статутного капіталу Фонду.

Представники ЗМІ можуть працювати протягом усього терміну наради та відвідування новобудови. Підхід до преси планується після прийняття в експлуатацію житлового будинку (бульвар Богдана Хмельницького, 14).

 

Акредитація за телефонами: (0362) 69-53-14, 69-52-14, виключно до 17:00 11-го липня.

Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв’язку.

 

 

версія для друку