українська російська англійська
Платників обслуговуватиме понад 400 податкових сервісних центрів
11.07.2012 | 15:04
Прес-служба Державної податкової служби

На сьогодні послуги платникам податків вже надають 388 центрів обслуговування платників податків. Однак їх кількість незабаром сягне понад 400 установ. Про це заявив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

«Відкриваючи сервісні центри, ми прогнозували їх популярність серед платників. І наші очікування цілком виправдалися. Навіть більше, нам довелося в регіонах понадпланово відкрити ще 35 центрів. Загалом мережа сервісних центрів складатиметься з 476 установ», – зазначив Олександр Клименко.

У центрах платники податків можуть отримати весь спектр високоякісних послуг: надання консультацій, допомога у складанні звітності, прийом звітів, видача довідок, взяття на облік тощо. Крім того, у сервісних центрах платники можуть безкоштовно отримати ключі цифрового підпису.

«Сервісні центри – це кардинальна зміна формату роботи податкової та платників. Головне для нас – це зручність для платників податків. І якщо наші клієнти – платники потребуватимуть нових сервісів, нових розробок, спрямованих на полегшення ведення бізнесу, ми їх створюватимемо», – запевнив керівник податкової.

 

версія для друку