українська російська англійська
З початку дії програми дотацій за збережений молодняк поголів'я ВРХ почало зростати
11.07.2012 | 17:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Впровадження програми щодо виплат державних компенсацій за збереження та утримання молодняку ВРХ сприяло зростанню поголівя телят у господарствах населення. Так, з початку дії програми кількість ВРХ збільшилася на 0,4% і продовжує зростати. Про це сьогодні, 11 липня, в рамках брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«На сьогодні ми бачимо, що динаміка нарощення поголів’я у господарствах населення покращилась. Так, починаючи з першого червня і до липня, ми бачимо зростання поголів’я на 0,2%, а на сьогодні зростання вже відбулося на 0,4%, і ця динаміка проглядається в майбутньому», - повідомив Микола Присяжнюк.

Окрім того, позитивні результати програми говорять про те, що подібні заходи стимулювання молочного скотарства можуть стати поштовхом для нарощення виробництва в інших галузях тваринництва.

«Ми отримали завдання Уряду відпрацювати й інші напрямки державної підтримки одноосібних господарств. Таким чином, ми будемо мотивувати розвиток вівчарства та птахівництва з дотриманням вимог якості виробництва та товарності цієї продукції», - наголосив Міністр.

 

версія для друку