українська російська англійська
Уряд виділив понад 7 млн. грн. постраждалим від негоди жителям Львівщини
12.07.2012 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд схвалив виділення коштів для проведення невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 9 червня 2012 р. на території Львівської області, та надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню. Відповідне розпорядження № 438-р прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 27 червня 2012 року.

Згідно з цим урядовим документом, Львівській облдержадміністрації  виділяється 7520,946 тис. гривень для ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталося 9 червня 2012 р. на території області, та надання  грошової допомоги постраждалому населенню.

На Львівську облдержадміністрацію покладається обов’язок скласти перелік витрат, пов’язаних з проведенням у зв’язку з вищезазначеними обставинами невідкладних робіт, а також прозвітувати про їх використання до 1 жовтня 2012 року перед Мінекономрозвитку, Мінфіном та Державною казначейською службою.

Прийняття даного документа дозволить направити кошти на ремонт господарчих будівель та дахів житлових будинків, серйозно пошкоджених внаслідок негоди, та компенсувати жителям Львівщини значні матеріальні збитки.

 

версія для друку