українська російська англійська
Український миротворчий контингент у Косові отримав високу оцінку
12.07.2012 | 15:02
Прес-служба Міністерства оборони

11 липня відбувся офіційний візит делегації Північноатлантичної Ради на чолі з Генеральним Секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном до Косова.

В ході візиту члени делегації Північноатлантичного альянсу зустрілися з командуванням багатонаціональних сил КФОР, спеціальними представниками міжнародних організацій, що діють у краї, а також прем’єр-міністром Косова Хашимом Тачі з метою обговорення загальної ситуації в краї та перспектив розвитку Сил безпеки Косова.

Своєю чергою, Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов в ході візиту провів зустріч з командиром українського миротворчого контингенту в Косові підполковником Іллею Федоренком. Були обговорені питання, пов’язані з особливостями виконання національним підрозділом завдань, взаємодією українських миротворців із місцевим населенням, а також безпековою ситуацією у зоні інтересів багатонаціональної бойової групи «East», до складу якої входить український контингент.

Під час зустрічі Посол Ігор Долгов високо оцінив діяльність українського миротворчого контингенту, направлену на підтримання миру і стабільності у Косово

версія для друку