українська російська англійська
Україна та Японія співпрацюватимуть у галузі освіти, науки та спорту
12.07.2012 | 15:57
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

11 липня 2012 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з японською делегацією на чолі з заступником Міністра освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії Канжий Фуджикі.

Євген Суліма привітав учасників зустрічі та зазначив, що Україна має достатній потенціал і бажання розвивати відносини з Японією у сфері освіти, науки, технологій, а також наголосив на бажанні налагодити співробітництво у галузі спорту.

У свою чергу Канжий Фуджикі відзначив позитивні зрушення в українсько-японських відносинах та наголосив на необхідності зміцнення співпраці.

Учасники зустрічі обговорили питання співробітництва країн у сфері освіти, науки, технологій, його перспективи та формат.

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма запропонував японській стороні започаткувати проведення науково-практичних конференцій з питань трансферу технологій; комерціалізації науково-технічних розробок та вивчення досвіду університетів Японії щодо впровадження наднових розробок.

Заступник Міністра освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії Канжий Фуджикі підкреслив актуальність запропонованої ідеї щодо трансферу технологій, а також підтримав ідею проведення науково-практичних конференцій із залученням, зокрема, представників університетів, науково-дослідних установ та урядовців різних рівнів. Також заступник Міністра відзначив, що обидві країни мають потенціал, що сприятиме, за умов співпраці, плідному розвитку у сфері освіти, науки, технологій та спорту.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що проведена зустріч стане реальним кроком  до активізації співробітництва між двома країнами у галузі освіти, науки, технологій та спорту.

 

версія для друку