українська російська англійська
Херсонська ОДА: Надходження до обласного бюджету збільшилися на 14,7 млн. грн.
12.07.2012 | 16:30
Херсонська ОДА

За січень-червень 2012 року до загального фонду обласного бюджету Херсонської області мобілізовано 130,1  млн.  грн. податків і зборів, що становить 103,7 відсотка до затвердженого плану. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження бюджету збільшилися на 14,7 млн. грн., або на 12,7 відсотка.

Податку на доходи фізичних осіб, питома вага якого в структурі доходів обласного бюджету за січень-червень 2012 року склала                   84,4 відсотка, отримано в сумі 109,8 млн. грн., що на 13,9 млн. грн., або на 14,4 відсотка більше проти надходжень за аналогічний період минулого року.

До спеціального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) мобілізовано              11,8 млн. грн.

Станом на 01 липня 2012 року обласний бюджет отримав з державного бюджету дотацію вирівнювання у сумі 261,3 млн. грн.

Фінансування видатків з обласного бюджету проводилося, виходячи з помісячного розпису обласного бюджету на 2012 рік, та в основному, було спрямоване на забезпечення захищених статей витрат.

Так, головних розпорядників коштів обласного бюджету у повному обсязі, відповідно до зареєстрованих зобов’язань, профінансовано по видатках на заробітну плату з нарахуваннями, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії, послуги зв’язку, виплату стипендій студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та учнів професійно-технічних училищ, виплату допомог тощо.

За оперативними даними заборгованість по заробітній платі працюючим в обласних бюджетних установах та закладах відсутня. Рівень розрахунків бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, за енергоносії та інші комунальні послуги, за січень-червень поточного року склав 100 відсотків.

 

 

версія для друку