українська російська англійська
Держінвестпроект реалізує проект з будівництва першої в Україні концесійної дороги
12.07.2012 | 16:04
ПРЕС-СЛУЖБА Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

«У нас є всі шанси вперше збудувати в Україні дорогу не за бюджетні кошти», - зазначив керівник InvestUkraine Сергій Євтушенко в ході конференції «Italy & Ukraine: Building together», що відбулася 11 липня у Києві, виступ якого був організований за участю Департаменту міжнародного співробітництва Держінвестпроекту.

«Йдеться про ділянку дороги, довжиною у 18 кілометрів, плюс - новий міст через Дніпро. Україна – це країна з високим індексом транзитності, через неї проходить багато міжнародних коридорів. Орієнтовно, у вересні ми маємо отримати результати ТЕО проекту, після чого будемо організовувати міжнародний інвестиційний конкурс для провідних світових консалтингових компаній з метою залучення концесіонера. В тому числі, ми розраховуємо на участь італійських компаній, адже нам відомо, що в Італії є розвинена галузь концесійних доріг: існує мережа платних автострад в понад 3000 кілометрів», - додав С. Євтушенко.

Також керівник InvestUkraine відзначив решту можливостей для співпраці за 5-ма пріоритетами: інфраструктура, енергетика, сільське господарство, соціальні проекти та зимова Олімпіада 2022 року. Зокрема, йшлося про Національні проекти «LNG-термінал» та «Чисте місто».

Конференцію було організовано за сприяння Посольства Італійської Республіки в Україні та Асоціації італійських будівельників. Італійський бізнес на Конференції був представлений Міжнародною групою малих та середніх підприємств Асоціації будівельників, до якої входять провідні італійські компанії.

У конференції взяли участь: Віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури України Б.Колесніков, Заступник Міністра – керівник апарату Міністерства інфраструктури України В. Корнієнко, заступник Голови Державного агентства України з туризму та курортів В.Гордієнко заступник голови Київської міської державної адміністрації А. Голубченко, представники Державного агентства з автомобільних доріг України, Державної авіаційної служби, ДП «Укрзалізниця», морського торговельного порту «Південний».

 

 

версія для друку