українська російська англійська
Держфінінспекція відшкодувала збитків на 1 млрд. грн.
12.07.2012 | 16:34
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом 6 місяців 2012 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування збитків на суму понад 1 млрд. грн. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні. Загалом протягом звітного періоду фінансові інспектори перевірили майже 5,3 тис. підприємств, установ і організацій.

Загальна відшкодованих збитків складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (262,3 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (758,4 млн. грн.).

Результати проведених протягом першого півріччя 2012 року контрольних заходів засвідчили покращання стану фінансово-бюджетної дисципліни в державі: зменшилась питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги допущених об’єктами контролю фінансових порушень. Питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів склала лише 1,1 %.

Суттєво покращилась взаємодія з правоохоронними органами. Так, для належного реагування на факти порушень до правоохоронних органів за 6 місяців 2012 року передано 1,6 тис. ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів порушено 875 кримінальних справ та 712 кримінальних справ порушено за результатами участі працівників органів Держфінінспекції України у перевірках, які проводили правоохоронні органи.

Також правоохоронні органи склали 241 протокол про корупцію стосовно порушників фінансової дисципліни, що майже удвічі перевищує показники за аналогічний період минулого року.

 

 

 

версія для друку