українська російська англійська
Триває відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії
12.07.2012 | 17:24
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У розпалі відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії. Близько 50 авторів віршів та малюнків вже встигли зареєструватися, надіславши свої заявки на електронну адресу Фестивалю.

Нагадуємо, що з метою відновлення у суспільстві і у дитячому середовищі інтересу до поезії, активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку та молодших школярів, популяризації кращих вітчизняних творів та сучасних авторів, поповнення фондів дошкільних та шкільних бібліотек зразковими сучасними виданнями та поетичними творами Міністерством за участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і відомих митців вперше оголошено Всеукраїнський фестиваль дитячої поезії.

У період до 10 вересня триває відбірковий етап Конкурсу. Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заявку з позначкою номінації (відповідно зразку) та вірш чи сканований малюнок на електронну адресу Festpoetiv2012@ukr.net. У рамках кожної номінації одним автором може представлятися не більше 3-х віршів, малюнків.

У Всеукраїнському, заключному етапі конкурсу, який відбудеться у м. Києві 24 жовтня  2012 р., візьмуть участь автори творів, робіт, відібрані журі.

Номінації  Фестивалю:

І. Кращий вірш поетів: «Для немовлят»; «Для дітей віком від 1 до 3 років»; «Для дітей віком від 3 до 6 років»; «Для молодших школярів»;

ІІ. Кращий дитячий вірш: «Вірші дітей до 6 років»; «Вірші молодших школярів».

ІІІ. Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до віршів: «Роботи дітей до 6 років»; «Роботи молодших школярів».

Учасники Фестивалю: дитячі поети; - діти до 10 років (поети, художники).

 

версія для друку