українська російська англійська
До Дня Незалежності України у Голосіївському районі столиці відкриють дитячий садок
13.07.2012 | 10:40
Київська МДА

До Дня Незалежності України найменші мешканці голосіївського району отримають справжній подарунок. На вулиці Дмитра Луценка, 13, що на масиві Теремки-ІІ, після капітального ремонту гостинно відкриє двері дошкільний навчальний заклад №196 комбінованого типу. Загалом дитячий ясла-садок розрахований на 207 місць – 12 груп.

Примітно, що у закладі працюватимуть групи загального розвитку, а також спеціальні – для дітей з порушеннями мовлення. Для дітей від 2-х до 6 (7) років створені належні умови для забезпечення особистісного зростання кожної дитини з урахуванням її здібностей, індивідуальних психологічних і фізичних особливостей та всебічного гармонійного розвитку. Пріоритетом освітнього процесу закладу є гуманітарний напрям діяльності, а саме вивчення іноземних мов. Крім того, тут застосовуватимуть Lego-технології, інформаційно-комунікаційні технології та альтернативні підходи до навчання і виховання дітей.

Для покращення фізичного та психічного здоров’я дошкільників у дитячому садочку працюватимуть спортивна зала, майданчик, кабінет гурткової роботи, логопедичні кабінети, кабінет практичного психолога, соціального працівника, консультативний пункт для батьків.

Наразі завершується капітальний ремонт приміщення, а саме: благоустрій території, обладнання харчоблоку, групових кімнат, кабінетів.

Зауважимо, що міська влада активно працює на збереженням та розширенням мережі дошкільних навчальних закладів столиці. Одним із пріоритетних завдань є відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які тривалий час перебували в оренді.

У головному управлінні освіти та науки Київської МДА інформують, що відповідно до проекту програми «Відновлений ДНЗ. 2012-2015» передбачається відновлення роботи 38 дошкільних навчальних закладів, 10 з яких діятимуть уже цього року.

версія для друку