українська російська англійська
До 20-річчя участі ЗСУ в миротворчих операціях відбудеться низка заходів
13.07.2012 | 13:06
Прес-служба Міністерства оборони

У понеділок, 16 липня, у Центральному будинку офіцерів ЗС України (м. Київ, вул. Грушевського, 30/1) в рамках відзначення 20-ї річниці з початку участі Збройних Сил України у міжнародних миротворчих операціях відбудеться низка заходів.

Зокрема, о 15.00 розпочнеться спільна брифінг-зустріч за участю представників Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру», Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, Київської асоціації військових аташе, Представництва ООН в Україні та інших міжнародних організацій, які опікуються міжнародним співробітництвом та міжнародною діяльністю, а також членів Президії Громадської ради при Міністерстві оборони України, керівництва Державної служби у справах інвалідів та ветеранів, ветеранських організацій тощо.

В рамках зустрічі відбудеться урочиста церемонія нагородження почесними відзнаками Міжнародної асоціації «Солдати миру» представників Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

Департамент преси та зв’язків із ЗМІ Міністерства оборони України запрошує представників ЗМІ до висвітлення зазначеного заходу.

За довідками та акредитацією звертатися за телефонами Департаменту преси та зв’язків із ЗМІ Міністерства оборони України: (044) 253-20-73 та 253-03-19.

Акредитація обов’язкова!

 

версія для друку