українська російська англійська
За півроку до бюджету Житомирщини надійшло 773,6 млн. грн.
13.07.2012 | 14:16
Житомирська ОДА

Цей показник на 118 млн. грн. (18 %) перевищує дані за відповідний період минулого року. Про це доповіла начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Ганна Ємченко під час наради з виконання бюджету області. Так, за темпами росту надходжень регіон посідає 11-те місце у державі.

 «Бюджет – це єдиний комплексний, системний показник, за яким місцева влада може сказати, що вона у себе в районі працює ефективно, тому що є інтегральний показник, – зауважив голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук. – За підсумками півріччя у вересні на наступній сесії обласної ради матимемо можливість розподілити невелику для потреб області частину коштів, але і це вже є плюс – 60 млн. грн. Маємо непогані результати, але вони далекі від тих, які є бажаними та можливими для реалізації на Житомирщині».

Безпосередній вплив на збільшення надходжень до бюджету мають фактори вжиття заходів щодо виявлення та усунення фактів, пов’язаних із використанням господарюючими суб’єктами найманої праці (особливо – деревообробної та каменеобробної галузей), вжиття заходів щодо легалізації доходів громадян, отримання відрахувань до бюджету, а також підвищення рівня середньої заробітної плати.

 

 

версія для друку