українська російська англійська
Колегія Мінприроди обговорила актуальні питання охорони навколишнього середовища
13.07.2012 | 19:12
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

13 липня 2012 року відбулось засідання Колегії  Міністерства екології та природних ресурсів України під головуванням Міністра Едуарда Ставицького.

На засіданні були присутні члени колегії, керівники структурних підрозділів, керівники державних управлінь охорони навколишнього природного середовища.

Під час засідання було розглянуто такі питання про стан виконання заходів Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища у 2011 році та Угоди про фінансування Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року.

Крім того, обговорено питання про стан і проблеми реалізації державної політики щодо охорони вод від забруднення, а також виконання регіональних програм охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів у Вінницькій, Закарпатській, Київській областях за 2007-2011 роки.

Під час колегії розглянуто і питання щодо здійснення заходів з виконання Держгеонадрами Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України у 2012 році в умовах обмеженого фінансування та ін.

 

версія для друку