українська російська англійська
Дніпропетровщина направляє 60 т гуманітарної допомоги до РФ для постраждалих від паводку
16.07.2012 | 09:22
Дніпропетровська ОДА

Колона великовантажних автомобілів з більше ніж 60-ма тоннами гуманітарної допомоги, зібраної на Дніпропетровщині вирушила з Дніпропетровської області до Кубані.

Усі міста та райони області долучилися до збору гуманітарної допомоги для людей, що постраждали внаслідок паводку у Краснодарському краї Російської Федерації. На заклик Олександра Вілкула протягом суботи та неділі в містах та районах області проводився збір гуманітарної допомоги та відправка її до Дніпропетровська. До благодійної акції залучилися жителі Дніпропетровщини, підприємства та організації, приватні підприємці.

У понеділок до Краснодарського краю вирушають вантажівки з будівельними матеріалами (цемент. арматура, труби та ін.), побутовою технікою (мікрохвильові печі, електроплити, холодильники), медикаментами, продуктами харчування (крупи, цукор, мука, соняшникова олія, рибні та м’ясні консерви, питна вода та ін.), речами першої необхідності та необхідними у господарстві речами (постільна білизна, посуд,  засоби гігієни, побутова хімія та ін.).

У липня 2010року Дніпропетровщина направила 120 тонн гуманітарної допомоги жителям Буковини – тоді від повені там постраждали 7 районів Чернівецької області.

Довідка. Паводок в ніч на 7 липня затопив 7,2 тисячі житлових будинків у трьох містах (Геленджик, Кримськ, Новоросійськ) і ряді селищ Краснодарського краю. Були порушені системи енерго-, газо-і водопостачання, автомобільне і залізничне рух. Число жертв становить більше 170 осіб. За інформацією МНС РФ, оцінку матеріального збитку в зоні стихійного лиха зараз ведуть 246 міжвідомчих оперативних груп, до складу кожної з яких увійшли співробітники відомства. До ліквідації наслідків повені залучено близько 9,73 тисячі осіб і понад 1,23 тисячі одиниць техніки.

версія для друку