українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Технічна платформа е-уряду має бути максимально зручною та "компактною"
16.07.2012 | 13:35
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ

Завершуються підготовчі роботи, необхідні для запуску електронного урядування в Україні. Про це повідомив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Він зазначив, що наразі готова відповідна нормативна база, прийнята Концепція розвитку електронного урядування в Україні, розроблені технічні рішення для побудови платформи е-уряду.

За словами Голови Держінформнауки, українська платформа створюється з урахуванням найкращих розробок інших країн, насамперед – Естонії, Росії та Великої Британії. «Структура у всіх технічних платформ електронного урядування є універсально. Це як автомобіль, який обов’язково має колеса, руль, мотор… А ось від якого саме «виробника» буде цей мотор, ми зараз і вирішуємо», - сказав Володимир Семиноженко.

Він також наголосив: «Не слід недооцінювати технічну сторону питання, адже від того, наскільки «компактною», зручною та сучасною буде кожна складова системи електронного урядування, залежить, наскільки швидко нею оволодіють користувачі. А це, у свою чергу, визначить, як скоро електронний уряд ввійде у повсякденне життя кожного з нас».

версія для друку