українська російська англійська
Україна приєднається до міжнародної операції по боротьбі з піратством
16.07.2012 | 14:55
Прес-служба Міністерства оборони

Україна приєднається до міжнародної операції по боротьбі з піратством «Океанський щит». Про це сьогодні, 16 липня, повідомив  перший заступник начальник Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко під час брифінгу «Збройні Сили України у 2012 навчальному році», який відбувся для представників ЗМІ у Києві.

«Для участі в цій операції готується фрегат «Гетьман Сагайдачний» з палубним вертольотом та групою спецназу на борту. Це буде наш безпосередній внесок у патрулювання районів можливих дій піратів у складі міжнародного військово-морського угруповання», - зазначив віце-адмірал Ігор Кабаненко.

На переконання першого заступника начальника Генерального штабу ЗС України, участь Збройних Сил України у таких операціях дозволить нашій державі у перспективі долучитися до системи взаємного захисту.

«Це серйозний крок, який безпосередньо вплине на рівень захищеності українських моряків та екіпажів, які працюють на міжнародних морських торговельних лініях», - підкреслив віце-адмірал Ігор Кабаненко.

версія для друку