українська російська англійська
Проект врегулювання земвідносин на селі: підписано грантовий договір
16.07.2012 | 17:37
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Чернівцях за участю фахівців Головного управління Держкомзему у області відбулося урочисте підписання грантового договору між проектом АгроІнвест та регіональною громадською організацією «Перший аграрний кластер» на виконання проекту «Врегулювання земельних відносин у сільській місцевості».

Проект USAIDАгроінвест – це проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Проект працює у таких напрямках: підтримка стабільного законодавчого середовища, яке сприятиме розвитку ринкової економіки; впровадження програм підвищення правової обізнаності землекористувачів і землевласників; стимулювання доступу аграріїв до фінансування; сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників.

Заступник керівника Ресурсного центру з прав на землю при Асоціації «Земельна спілка України» Володимир Артюшин розповів про завдання центру, який створено нещодавно під егідою проекту USAIDАгроінвест. Це, зокрема, всебічна методична допомога «Першому аграрному кластеру» в наданні безоплатних юридичних послуг землекористувачам і землевласникам – мешканцям сільських місцевостей Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

 

версія для друку