українська російська англійська
У зв'язку з ухвалою суду оголошено нові торги на закупівлю лікарського засобу Абакавір
16.07.2012 | 19:58
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров’я України за процедурою відкритих торгів здійснює закупівлю антиретровірусних препаратів, зокрема, Абакавір, табл., капс., драже, 300 мг, оголошених в Інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» від 14.05.2012, розкриття яких відбулось 14.06.2012.

На етапі розгляду поданих пропозицій конкурсних торгів, до МОЗ України надійшла ухвала Господарського суду м. Києва від 12.06.2012 у справі № 20/155 згідно з якою суд ухвалив до вирішення спору по суті вжити заходи до забезпечення позову, а саме - заборонити вводити в цивільний обіг на території України лікарський засіб «АБАМУН» (міжнародна непатентована назва - Абакавір).

Зазначена ухвала є виконавчим документом, який набирає чинності з моменту прийняття, тобто з 12.06.2012 та підлягає негайному виконанню в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».

Слід зазначити, що на зазначену процедуру закупівлі подано чотири пропозиції конкурсних торгів учасників, двоє з яких запропонували до закупівлі лікарський засіб «АБАМУН», таблетки, вкриті оболонкою по 300 мг із найменшими цінами.

З метою дотримання принципів здійснення державних закупівель МОЗ України звернулось до учасників зазначених торгів щодо надання роз’яснення та відповідних документів, які підтверджують правомірність на укладення договору про закупівлю за результатами зазначених торгів, а саме лікарського засобу «АБАМУН» з урахуванням зазначеної ухвали Господарського суду м. Києва.

Відповідно до листів учасників, враховуючи ухвали Господарського суду м. Києва, на сьогоднішній день учасники не мають права для укладання договору, оскільки діє ухвала на заборону вводити в цивільний обіг лікарський засіб «АБАМУН».

Ураховуючи наявні матеріали, Комітетом з конкурсних торгів МОЗ України 12.07.2012 прийнято рішення щодо відхилення пропозицій конкурсних торгів даних двох учасників; відмінити торги за лотом 1 Абакавір, табл., капс., драже, 300 мг та оголосити нові торги на закупівлю лікарського засобу Абакавір за скороченою процедурою закупівлі.

Кінцевий термін  подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів призначено на 01.08.2012.

 

 

версія для друку