українська російська англійська
Цього року на розвиток плодоовочівництва в Криму направлено 500 тис. грн
17.07.2012 | 09:22
Рада міністрів АРК

У першому півріччі поточного року на реалізацію Українського проекту розвитку плодоовочівництва в Криму (проект MEDA) направлено 500 тис. грн.

У цьому році проведено більше 20 зустрічей з підвищення ефективності роботи проекту в селах, організовано 18 практичних семінарів та тренінг для фермерів-лідерів в Криму.

Також учасникам проекту MEDA надано 2650 консультацій в телефонному режимі і 355 консультацій по електронній пошті з впровадження нових технологій, ведення ефективного маркетингу, бізнес-планування і т.д.

За допомогою фахівців Проекту MEDA реалізовано понад 750 тонн ранньої овочевої продукції на ринках України.

Крім того, у другому півріччі в рамках реалізації проекту заплановано створення нових маркетингових груп з приватних фермерів і сільгоспвиробників, пошук нових ринків збуту плодоовочевої продукції для клієнтів проекту MEDA, проведення навчальних заходів, тренінгів, святкувань Дня Поля і т.д.

Нагадаємо, менонітських асоціація економічного розвитку (MEDA) реалізує Український проект розвитку плодоовочівництва за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку.

Мета проекту - забезпечити підвищення продуктивності і прибутковості не менше 5 тис. фермерських та особистих присадибних господарств. Проект реалізується в Запорізькій області та Криму.

23 серпня 2011 підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством економічного розвитку і торгівлі АРК і MEDA з реалізації зазначеного проекту.

 

версія для друку