українська російська англійська
На Сумщину надійшли безкоштовні телетюнери для окремих категорій населення
17.07.2012 | 09:36
Сумська ОДА

До відділів поштового зв’язку Липоводолинщини надійшли перші 98 засобів прийому цифрового телерадіомовлення.

За інформацією поштовиків, пристрої оперативно видаються особам, які у квітні оформили відповідні заяви та були включені до загальнорайонного списку.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича окремі категорії жителів області, визначені відповідною постановою Уряду, до кінця року будуть стовідсотково забезпечені цифровими телетюнерами», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.

Безкоштовними телетюнерами забезпечують інвалідів I та  II груп; інвалідів війни  III групи; осіб із сімей, які мають дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає з сім’єю; осіб з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; осіб, які отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Заяву на безкоштовне забезпечення засобами цифрового телерадіомовлення можна подати до 20 липня цього року до органів соціального захисту населення.

 

 

версія для друку