українська російська англійська
Микола Азаров: Протягом кількох років Бортницьку станцію аерації буде реконструйовано
17.07.2012 | 11:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Протягом кількох років Бортницьку станцію аерації буде реконструйовано. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування Деснянської водопровідної станції ПАТ «АК «Київводоканал» у вівторок у Києві.

«В останні два роки розроблено проектно-експортну документацію (реконструкції станції), проведено експериментальні роботи, частково станція вже почала реконструюватися. І я думаю, що в найближчі кілька років необхідно понад 100 мільйонів гривень, але ми закінчимо з реконструкцією станції «Бортничі»,- сказав Прем'єр-міністр України.

Микола Азаров також відзначив, що за останні два роки Уряд реалізував ряд заходів з програми «Питна вода», прийнятої ще у 2004 році, яка попередньою владою практично не фінансувалася. За його даними, за два роки було реконструйовано понад 250 об'єктів водопостачання, оновлено 750 км водопроводів та водопровідних мереж.

Говорячи про якість води, Прем'єр-міністр відзначив, що у Києві вона відповідає європейським нормам за кількістю гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин.

«По Києву - практично вода така ж, мало чим відрізняється від європейської», - додав він.

Під час наради, яка відбулася на цій станції, Микола Азаров звернув увагу на проблему забезпечення водою регіонів, які відчувають в ній потребу. «Треба звернути увагу на два ключових напрямки: джерела водопостачання та забезпечення якості питної води. За два роки програма «Питна вода» зробила ривок, але 3 роки, коли програма не фінансувалася, було серйозно ускладнено вирішення завдань. Після сьогоднішньої наради ми повинні окреслити рішення Уряду», - сказав Прем'єр-міністр.

 

 

версія для друку