українська російська англійська
У Києві обговорять взаємодію у питаннях навчання і виховання дітей
17.07.2012 | 12:42
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту з метою розвитку державно-громадського управління освітою, посилення взаємодії між батьківською, учнівською та педагогічною громадськістю України проводить 7 вересня  2012 року в Київському міському Будинку вчителя Всеукраїнський Форум «Батьки і діти».

У Форумі візьмуть участь 250 делегатів (представники органів управління освітою, батьківської громадськості, голови піклувальних рад, лідери учнівського самоврядування, педагогічні працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів) із 27 регіонів України.

Для участі у Форумі запрошені Уповноважений Президента України з прав дитини, депутати Верховної Ради, члени Кабінету Міністрів, представники Національної Академії педагогічних наук, Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства культури і туризму, Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Київської міської державної адміністрації та представники громадських організацій.

На Форумі особлива увага приділятиметься питанням формування позитивних якостей підростаючого покоління, надання  пріоритету сім’ї у вихованні дітей, налагодження дієвого контролю громадськості за дотриманням моральних норм у діяльності засобів масової інформації з метою протидії поширенню алкоголю, наркоманії, злочинності у дитячому середовищі тощо.

Всеукраїнський форум «Батьки і діти» – це унікальний шанс для лідерів учнівського самоврядування, батьків, посадовців та педагогів щоб обговорити ефективну взаємодію у питаннях навчання і виховання дітей. Також це  можливість для педагогів відчути підтримку батьків у вирішенні проблем сучасної школи та обговорити з ними спільні проекти. Одним з таких проектів буде Концепція сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина» на 2013-2022 роки, яка розміщена на веб-сайті Інституту інноваційний технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua в розділі «Громадське обговорення».

Свої пропозиції надсилайте до Міністерства на електронну адресу: n_berezina@mon.gov.ua .

 

 

версія для друку