українська російська англійська
У Криму на соцзахист спрямовано більше 915 млн. грн.
17.07.2012 | 15:20
Рада міністрів АРК

У січні-червні в Криму на соціальний захист населення спрямовано 915,1 млн. грн.

За рахунок субвенції з Державного бюджету України на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам і виплату тимчасової допомоги дітям спрямовано 730 млн. грн. На надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу – 124,4 млн. грн., на пільги і субсидії населенню на оплату твердого палива і зрідженого газу – 3,1 млн. грн.

Також за рахунок Держбюджету України на пільги за послугами зв’язку і компенсацію проїзду окремих категорій громадян перераховано 44,8 млн. грн. і виділено додаткову дотацію на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів 1 і 2 групи внаслідок психічного розладу в сумі 866,6 тис. грн.

З республіканського бюджету Криму на різні соціальні виплати за вказаний період спрямовано 11,9 млн. грн. У тому числі, витрати на купівлю автомобілів для військовослужбовців-інвалідів склали 1,9 млн. грн., на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів – 191,1 тис. грн. На соціальну підтримку малозабезпечених, інвалідів та інших категорій громадян спрямовано 1,7 млн. грн., на витрати, пов’язані з реалізацією пільговим категоріям громадян продовольчих товарів за соціальними цінами, – 403,8 тис. грн., на інші субвенції – 7,7 млн. грн.

 

версія для друку