українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Черкащина вийшла в лідери за збором врожаю
17.07.2012 | 14:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У цьому році Черкаська область стала однією з перших за обсягами збору зерна. Такі результати аграріям регіону вдалося досягти врахувавши ті рекомендації, які надавали вчені. Незважаючи на зменшення врожаю у порівнянні з минулим роком, аграрії зможуть отримати достойні прибутки за свою працю. Про це сьогодні, 17 липня, під час робочої поїздки до Черкащини, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Ми не маємо цього року таких нищівних втрат валу зернових через аномальні погодні умови, як це могло бути ще 10-15 років тому. Це можна пояснити тим, що на поле, окрім інвестицій, прийшла наука. Черкащина взагалі показує результати достатньо високі.  Можна сказати, що по врожайності і валу зерна – це одна з лідируючих областей. І цього вдалося досягнути завдяки якісному зерну - не нижче 2-ї репродукції, внесенню достатньої кількості добрив, правильним термінам посіву та жнив», – зазначив Міністр.

Микола Присяжнюк також відмітив, що незважаючи на прогнози врожаю, які нижче ніж у минулому році, аграрії зможуть отримати достойний прибуток.

«Незважаючи на те, що врожай трохи нижчий ніж у минулому році, він нам дасть стабільність на внутрішньому ринку, можливість зберегти експортні контракти та бути присутніми на зовнішньому ринку. Взагалі, за останні 10 днів світові ціни на зерно збільшилися на 15%. Це говорить про те, що попит на нього буде достатньо високим і аграрії у фінансовому плані зможуть отримати вигоду, на яку розраховували», - відмітив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку