українська російська англійська
М. Присяжнюк: Обмеження вільного руху зерна може відвернути інвесторів
17.07.2012 | 15:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Введення заборони на вивезення зерна за межі області, яка була ініційована в деяких регіонах України, не має під собою жодних підстав. Окрім цього, це може призвести до зменшення обсягу інвестицій і позначитися на динаміці розвитку аграрного сектору. Про це 17 липня під час робочої поїздки до Черкащини повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«Від заборони на вивезення зерна за межі області втратять лише ці регіони, і не тільки зараз, але і в майбутньому, бо це позначиться на динаміці розвитку аграрного сектору. Будь-яка заборона призводить до того, що інвестор зменшує обсяг інвестицій, а нові ніколи туди не прийдуть», - наголосив Міністр.

На переконання очільника відомства, жодних причин для прийняття таких рішень немає.

«Сьогодні держава, маючи Аграрний фонд, державний і регіональні резерви, повністю забезпечує продовольчим зерном внутрішній ринок. А обмеження вільного руху зерна може призвести до того, що в майбутньому області не зможуть використати потенціал аграрного сектору в економіці свого регіону», -  зазначив Микола Присяжнюк.

версія для друку