українська російська англійська
Запорізька область отримала вже понад 3,5 тис. телетюнерів
17.07.2012 | 16:30
Запорізька ОДА

Запорізька область отримала вже понад 3500 телетюнерів. Про це повідомив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації  Андрій Гамов.

«На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення соціально незахищених прошарків населення телетюнерами в Запорізькій області триває серйозна робота. У нас налічується близько 60 тисяч осіб, які мають право на безкоштовне отримання телетюнерів, з них 82% вже написали відповідні заяви. Але важливо знати, що на одну квартиру ми можемо надати лише один телетюнер, навіть якщо там проживає кілька осіб, які мають право на його отримання, - повідомив Андрій Гамов.

За словами посадовця, станом на сьогодні від Запорізької області вже направлено 41,3 тисячі заяв запоріжців, ще близько семи тисяч знаходяться в обробці. Вони також будуть передані до Державного комітету телебачення та радіомовлення України до 1 серпня.

Найкраще з населенням працювали соціальні структури Василівського району, м.Токмак та м.Запоріжжя - практично 100% їх громадян, які мають право на отримання телетюнерів, написали відповідні заяви.

Першу партію - 1680 телетюнерів вже відправлено людям: з них 40% - жителям Запоріжжя, 60% - жителям районів області. А буквально вчора надійшли ще 1879 одиниць технічних засобів.

версія для друку