українська російська англійська
Цьогоріч Львівщина витратить 414 млн. грн. на ремонт доріг
17.07.2012 | 16:40
Львівська ОДА

У ремонт і реконструкцію доріг Львівської області від початку року вкладено понад 40 тисяч тонн матеріалів, що вдвічі більше, ніж впродовж 2011 року. Про це сьогодні, 17 липня, заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час наради-семінару з сільськими головами Самбірського, Мостиського, Старосамбірського і Турківського районів Львівщини.

За словами голови Львівської ОДА, у 2012 році Львівщина отримала із різних джерел фінансування 414 мільйонів гривень  для ремонту доріг (понад 30% із цих коштів скеровано на дороги комунального значення), 286 мільйонів гривень з цієї суми – вже профінансовано.

«Цьогоріч ми вже вклали в дороги Львівської області два річних об'єми – понад 40 тисяч тонн матеріалів (минулого року дана цифра становила 22 тисячі тон). Ми разом з «дорожниками» взяли високий темп виконання робіт», - додав Михайло Костюк.

Голова облдержадміністрації також повідомив, що звертатиметься до Львівської обласної ради з проханням не розпорошувати наявні 30,5 млн. грн. на усі дороги регіону, а концентрувати кошти на найбільш критичні місця, які вимагають негайного ремонту.

 

версія для друку