українська російська англійська
Миколаївщину відвідала делегація польських поліцейських
18.07.2012 | 09:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Кілька днів миколаївські правоохоронці спілкувалися із колегами з Польщі, які завітали до України з метою обміну досвіду роботи.

Делегацію польських поліцейських очолив комісар поліції міста Вадовіце воєводства Малопольського Мариуш Неведомський. Всі закордонні правоохоронці, що прибули до України, є членами Міжнародної поліцейської асоціації (ІРА).

У складі польських гостей були представники дорожньої поліції, кримінального блоку, а також експертно-криміналістичної служби.

Під час візиту були обговорені можливі форми співпраці між правоохоронними структурами сусідських держав,специфіка діяльності яких багато в чому схожа. Міліціонери та поліцейські проаналізували результати виконання головних завдань, котрі нещодавно стояли перед правоохоронцями щодо забезпечення правопорядку та безпеки під час Євро-2012 та прийняли рішення про доцільність розвитку співпраці у різних напрямках.

Мариуш Неведомський зазначив, що в роботі української міліції можна запозичити багато позитивних моментів. Так, він відзначив, що українські міліціонери завжди відкриті до спілкування, обміну досвідом з питань правоохоронної діяльності, що суттєво розширює спільні можливості у процесі підтримання законності. А начальник гарнізону міліції Миколаївській області Валентин Миколайович Парсенюк, у свою чергу підкреслив, що ця зустріч – ще один крок на шляху до розвитку двосторонніх відносин.

Польська делегація запросила миколаївських міліціонерів до Речі Посполитої з робочим візитом та запевнили, що українська щиросердність та гостинність надовго залишиться у їх пам‘яті.

 

 

версія для друку