українська російська англійська
Пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку забезпечені лікарськими засобами
18.07.2012 | 09:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Пацієнти відділення дитячої онкології Національного інституту раку в цьому році практично на 100% забезпечені цитостатиками. Про це повідомив завідуючий відділенням дитячої онкології Національного інституту раку Сергій Павлик.

«Є потреба в препараті Дактиноміцин – 300-400 флаконів на рік, який не представлений на ринку України, тому закуповується благодійними фондами «Краб» та «Запорука» і надається батькам безкоштовно. Також завдяки благодійним фондам здійснюється закупівля препарату Топекан – 100-150 флаконів на рік, який було замовлено, але він ще й досі не поставлений», - підкреслив завідуючий відділенням.

«Що стосується інших препаратів і матеріалів медичного призначення, то в них потреба задовільнена. Так антибіотиками та препаратами супроводу пацієнти забезпечені повністю. Така ж ситуація і з базовими засобами для перев’язки. На 50% відділення забезпечено додатковими витратними матеріалами (катетерами підключичними, дренажем, шовним матеріалом)», – додав він.

Також Сергій Павлик зазначив, що у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку лікується третина усіх онкохворих дітей з України.

Як повідомлялося раніше, у державному бюджеті на 2012 рік на закупівлю лікарських засобів та витратних матеріалів для лікування дітей із онкологічними та онкогематологічними захворюваннями та проведення трансплантації кісткового мозку передбачено 90 млн. грн., що на 30 млн. грн. більше, ніж у 2011 році.

версія для друку