українська російська англійська
В I півріччі в Криму на соцзахист населення спрямовано понад 915 млн. грн.
18.07.2012 | 09:20
Рада міністрів АРК

У січні - червні в Криму на соціальний захист населення направлено 915,1 млн. грн.

У тому числі, за рахунок субвенції з Державного бюджету України на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та виплату тимчасової допомоги дітям направлено 730 млн грн. На надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу - 124,4 млн грн, на пільги і субсидії населенню на оплату твердого палива і скрапленого газу - 3,1 млн грн.

Також за рахунок Держбюджету України на пільги з послуг зв'язку та компенсацію проїзду окремих категорій громадян перераховано 44,8 млн грн і виділена додаткова дотація на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів 1 та 2 групи внаслідок психічного розладу в сумі 866,6 тис грн.

З республіканського бюджету Криму на різні соціальні виплати за вказаний період направлено 11,9 млн грн. У тому числі, витрати на покупку автомобілів для військовослужбовців-інвалідів склали 1,9 млн грн, на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів і ветеранів - 191,1 тис. грн. На соціальну підтримку малозабезпечених громадян, інвалідів та інших категорій громадян направлено 1,7 млн грн, на витрати, пов'язані з реалізацією пільговим категоріям громадян продовольчих товарів за соціальними цінами - 403,8 тис. грн, на інші субвенції - 7,7 млн грн.

версія для друку