українська російська англійська
Шестеро волинських спортсменів змагатимуться на Олімпійських іграх в Лондоні
18.07.2012 | 10:10
Волинська ОДА

Вулицями міста Луцька Волинської області відбулася Всеукраїнська олімпійська естафета «Передай вогонь перемоги», присвячена участі спортсменів України у XXX Олімпійських іграх, які триватимуть з 27 липня по 13 серпня 2012 року в Лондоні, Велика Британія.

Старт відбувся на Меморіальному комплексі «Вічна слава» та фінішував на Київському майдані. Учасниками олімпійської естафети були місцеві спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, жителі обласного центру. Потому перед облдержадміністрацією відбулося підняття Державного прапору та прапору Національного олімпійського комітету України.

Волинських спортсменів привітав голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. «Хвилюючий момент. Ми не просто запалили вогонь і передаємо його далі по естафеті. Ми -  тут, на Західній Україні, ще раз сказали собі, що Волинь - серйозний спортивний регіон в державі. Ті шість ліцензій, які мають наші волинські спортсмени, - діставалися важкою працею, стараннями багатьох-багатьох людей», - сказав він.

«Я думаю, що на цій площі і в списках Національної олімпійської команди, буде набагато більше волинських спортсменів. Я зроблю усе можливе, щоб наступний цикл підготовки до Олімпійських ігор  був більш вдалим і ефективним. Я готовий до цієї роботи і знаю, як її зорганізувати», - додав Борис Клімчук.

Волинь у Лондоні представляють: Остапчук Юлія – боротьба вільна, Боровська (Прокопук) Надія – легка атлетика, Беломоїна Яна – велоспорт (маунтенбайк), Беломоїна Яна – велоспорт (маунтенбайк), Папежук Ірина – велоспорт (трек) та Шафар Віталій – легка атлетика (марафон).

Окремо Борис Клімчук висловив вдячність тренерам наших олімпійців: Анатолію Мілехіну, Віктору Ковальову, Володимиру Родюку та Миколі Калитці. «Вони з неменшим хвилюванням очікують на перемоги своїх учнів. Ми зробили все можливе, щоб вони змогли підтримувати своїх вихованців особисто під час змагань у Лондоні», - зазначив він.

Борис Клімчук, висловлюючись словами французького  громадського і спортивного діяча П'єра де Кубертена, сказав: «Олімпійські ігри – не тільки для олімпійців. Нехай перемагає сильніший».

 

версія для друку