українська російська англійська
Білгород-Дністровську фортецю перетворять на парк
18.07.2012 | 10:20
Одеська ОДА

Найближчим часом частина внутрішньої території Аккерманської фортеці буде перетворена на місцевий парк, який буде відкрито для відвідування всіх бажаючих. Про це під час прес-конференції, присвяченої перспективам розвитку фортеці, повідомила начальник управління охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Наталія Штербуль.

Вона зазначила, що перетворення частини території фортеці на зону відпочинку для місцевих жителів – дуже важливий крок для подальшого життя фортеці. Розглядається також питання про створення тут театрально-видовищного блоку, реконструкції веж та проведення берегоукріплювальних робіт.

«Потрібно зробити все, щоб цей пам'ятник національного значення жив. Оскільки не було гідної експлуатації комплексу, ми багато чого втратили, бо сьогодні ставимо перед собою мету не тільки збереження фортеці і проведення тут робіт з консервації, реставрації та берегоукріплення, але також і перетворення її в туристичний об'єкт з усіма необхідними елементами інфраструктури», - пояснила Наталія Штербуль.

 

версія для друку