українська російська англійська
Понад 45 тис. запоріжців отримали компенсаційні виплати вкладів Ощадбанку СРСР
18.07.2012 | 11:24
Запорізька ОДА

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України в Запорізькій області здійснюються виплати вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР. На даний час по тисячі гривень отримали вже 45,4 тисячі запоріжців. Про це повідомив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Гамов.

«Станом на 17 липня актуалізацію для отримання компенсації по вкладах до Ощадбанку колишнього СРСР пройшли 119,9 тисячі жителів Запорізької області. З них 45439 осіб вже отримали компенсаційні виплати. Загалом в області мають право на отримання компенсації 255,5 тисячі вкладників. З 21 липня починається актуалізація запоріжців віком до 50 років, а це – найактивніша частина населення», - повідомив Андрій Гамов.

За словами посадовця, обласна виконавча влада зараз дещо змінила акценти: якщо раніше найбільша увага приділялась контролю за проведенням актуалізації вкладників, то зараз – контролю за видачею коштів.

На сьогодні в області працюють 159 відділень Ощадбанку України, функціонує 250 робочих вікон. З метою більш оперативного обслуговування клієнтів було додатково прийнято на роботу 21 адміністратора та понад 50 контролерів-касирів.

 

 

версія для друку