українська російська англійська
Заборгованість із зарплати на луганських підприємствах скорочено на 1,5 млн. грн.
18.07.2012 | 10:56
ЛУГАНСЬКА ОДА

За оперативними даними щотижневого моніторингу головного управління праці та соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, станом на 13 липня 2012 року загальна сума заборгованості із заробітної плати у порівнянні з попередньою звітною датою (6 липня 2012 року) зменшилась на 1,5 млн. грн., або на 2,1 %, і становила 71,4 млн. грн.

Заборгованість із заробітної плати відсутня на підприємствах Кам’янобрідського району Луганська, а також Білокуракинського, Краснодонського, Марківського, Міловського, Лутугинського та Новопсковського районів.

По економічно активних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати зменшилась на 0,2 млн. грн., або на 0,8 %, і становила 24,9 млн. грн. Відсутні борги із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста Кіровськ, а також Слов’яносербського та Троїцького районів.

По підприємствах, які проходять процедуру санації або банкрутства, сума боргу зменшилась на 1,3 млн грн, або на 3,6 %, і становила 35,3 млн. грн.

По економічно неактивних підприємствах сума боргу залишилась на рівні попередньої звітної дати – 11,2 млн. грн.

З питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат протягом тижня проведено три засідання комісій у Сєвєродонецьку, Кремінському та Сватівському районах.

З метою здійснення контролю за додержанням законодавства про працю спеціалісти управлінь праці та соціального захисту населення у містах та районах області здійснили перевірки на 14 підприємствах.

Робота з погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Луганщини триває та знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

.

 

версія для друку