українська російська англійська
17 запорізьких спортсменів вибороли ліцензії на участь в Олімпійських іграх
18.07.2012 | 12:30
Запорізька ОДА

Запорізьку область на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні представлятимуть 17 спортсменів, повідомив  заступник голови Запорізької облдержадміністрації Микола Ярмощук.

Запорізькі олімпійці будуть змагатися у семи видах спорту: з легкої атлетики, спортивної та художньої гімнастики, греко-римської боротьби, дзюдо, стрибків у воду, плавання. Загалом у Лондонській Олімпіаді візьмуть участь 245 спортсменів з України.

Посадовець зазначив, що для отримання олімпійських ліцензій та успішного виступу запорізьких спортсменів облдержадміністрацією здійснено комплекс заходів, спрямованих на матеріально-технічне та фінансове забезпечення тренувального процесу кандидатів у олімпійську збірну України. У 2012 році з обласного бюджету для забезпечення розвитку фізичної культури та спорту було виділено понад 32 млн. грн., у тому числі 4,7 млн. грн. - на проведення учбово-тренувальних зборів та змагань. Для безпосередньої підготовки та відбору спортсменів у олімпійську збірну в 2011 році додатково витрачено 1,3 млн. грн. згідно регіональної програми розвитку фізичної культури та спорту в Запорізькій області.

Область буде вагомо представлена і на Паралімпійських іграх, що також відбудуться в Лондоні. У змаганнях людей з обмеженими можливостями візьмуть участь сім запорізьких спортсменів.

версія для друку