українська російська англійська
З "Борисполя" до Лондона відправилися перші українські олімпійці
18.07.2012 | 12:24
Прес- служба Міністерства інфраструктури

Перші представники Олімпійської збірної України вирушили до Лондона. Почесні українці-спортсмени відправилися до Великобританії сьогодні, 18 липня, з аеропорту «Бориспіль».

Нагадаємо, за підсумками роботи аеропорту «Бориспіль» у першому півріччі 2012 року послугами підприємства скористалося 3 млн. 833 тис. 600 пасажирів (для порівняння: у 2011 році аеропорт обслужив 3 446 300 осіб). Зростання пасажиропотоку за цей період в головному аеропорту країни склало 11%.

Протягом шести місяців аеропорт обслужив 47 тис. 973 рейси: 23 тис. 977 рейсів - на відправлення, 23 тис. 996 - на прибуття.

При цьому 1 липня - у день проведення фінального матчу футбольного чемпіонату Євро-2012 - аеропорт «Бориспіль» обслужив 630 рейсів: 358 - на прибуття і 272 - на відправлення. Загальна кількість пасажирів, що скористалися послугами аеропорту цього дня, склала більше 39 тис. осіб.

Зараз аеропорт «Бориспіль» міцно утримує лідируючі позиції на авіатранспортному ринку країни, забезпечуючи 65% авіаційних пасажирських перевезень.

Коментуючи плани роботи аеропорту в постфутбольний період Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» зауважив, що аеропорт працюватиме над подальшим покращенням сервісу. «Головний пріоритет аеропорту «Бориспіль» - якісний сервіс для авіакомпаній і пасажирів, - сказав Антон Волов. - Реалізуючи цю концепцію ми будуємо нові термінали, відкриваємо нові для аеропорту напрямки детальності, розширюємо комплекс існуючих послуг. Попереду у нас - планомірний перехід міжнародних рейсів до терміналу «D», залучення нових авіакомпаній і подальша робота із покращення якості обслуговування».

 

версія для друку