українська російська англійська
Держсільгоспінспекція провела семінар з питань земельного законодавства
18.07.2012 | 12:44
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства в Харківській області провела семінар на тему: «Дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок», порядок та особливості ведення насіннєвої документації насінницькими господарствами і дотримання вимог Закону України «Про насіння і садивний матеріал». Зокрема, захід пройшов за участі   представників Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації, Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН, голів районних державних адміністрацій Харківської області, місцевих ЗМІ та ін.

Так, начальник Державної інспекції сільського господарства в Харківській області Сергій Бізікін розповів про основні напрямки та завдання інспекції в  здійсненні державного нагляду (контролю) в частині використання та охорони земель, насінництва та розсадництва, а саме роботи Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу та Управління з контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції.

Також, у ході семінару було розглянуто питання щодо неухильного дотримання суб’єктами насінництва та розсадництва Закону України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів», державних стандартів та веденням документації сортових посівів, ділянок гібридизації насіння і садибного матеріалу, правил пакування та  маркування сільськогосподарських культур, ґрунтового та лабораторного контролю насіння сільськогосподарських культур.

Присутніми було звернуто увагу на необхідність обов’язкового впровадження проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь та методику інспектування картоплі, сертифікацію та сортову ідентифікацію сільськогосподарських культур.

 

версія для друку