українська російська англійська
Всі військовослужбовці Держспецтрансслужби будуть забезпечені власним житлом
18.07.2012 | 12:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Всі військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Мінінфраструктури будуть забезпечені власним житлом. Для того, щоб офіцери, прапорщики та контрактники Держспецтрансслужби були забезпечені житлом, щороку зводяться нові будинки.

У 26-му об’єднаному загоні  Держспецтрансслужби в Дніпропетровську  будують уже третій дім для військовослужбовців та їхніх сімей. Триповерховий житловий будинок на 12 квартир споруджується за новітніми технологіями, має індивідуальне опалення.  Прибудинкова територія засаджена деревами та квітами, а поруч із будинком зводяться дитячий майданчик та паркінг. У військовому містечку це вже третя будівля європейського типу: перша – 44-квартирний будинок, інша -  гуртожиток для військових контрактників  на 100 місць.

Новий будинок для військових залізничників зводять і в місті Новомосковську (Дніпропетровщина).  194-й понтонно-мостовий загін Держспецтрансслужби на своїй території  будує 24-квартирний будинок з екологічно чистої те енергозберігаючої цегли.

Будівництво житла для своїх військовослужбовців обидві військові  частини Держспецтрансслужби планують завершити до Дня залізничника, тож вже  4 листопада сім’ям військових транспортників вручать ключі від новеньких квартир.

За словами Голови Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенанта Миколи Малькова, який є заслуженим  будівельником України, у всіх військових частинах ДССТ будинки зводяться з 2005 року. За цей час в експлуатацію здано 15 житлових об’єктів, ще п’ять зараз будуються. Загалом свої житлові умови покращили понад 370 сімей військовослужбовців та 270 контрактників.

версія для друку