українська російська англійська
Майже 10,5 млн. пасажирів перевезено Укрзалізницею з початку літа
18.07.2012 | 15:06
Прес-служба Укрзалізниці

За півтора місяці літа залізничним транспортом України  перевезено   майже 10,5 млн. пасажирів. Про це  18 липня на брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. «Ми врахували досвід минулих років. Цього літа для забезпечення перевезень пасажирів курсує 300 пар пасажирських поїздів, з яких 171  пара курсує цілорічно, 88 – призначені на літній період, а також  41 пара – це разові поїзди, які призначаються у дні «пікового» підвищення пасажиропотоку і  для перевезення організованих груп пасажирів та  дітей», - повідомив генеральний директор Укрзалізниці.

Володимир Козак також розповів, що для формування поїздів задіяно близько 5 тис. пасажирських вагонів, з яких близько 2 тис. обладнано системою кондиціонування повітря, а решта - системою вентиляції.

«Усі пасажири у літній період будуть перевезені. Ми звертаємося до  пасажирів з проханням завчасно планувати поїздки, щоб залізничники могли вчасно відреагувати на підвищений попит в тому чи іншому напрямку», - зазначив  Володимир Козак.

Цього року оновлена постільна білизна: у вагонах СВ - 5164 комплекти, у купейних і плацкартних вагонах - 200 953 комплекти.

Нагадаємо, що Укрзалізниця стала лідером перевезень на час проведення Євро-2012. Всього в період проведення Євро-2012 у напрямку приймаючих міст залізницями України було запропоновано понад 300 тис. місць. Всього ж поїздами за час проведення Євро-2012 скористалося понад 5,4 млн. пасажирів. Для перевезення вболівальників у дні проведення в Україні матчів Євро-2012 було призначено 16 пар додаткових поїздів.

 

версія для друку