українська російська англійська
Цьогоріч зросла кількість подорожуючих залізницею у кримському напрямку
18.07.2012 | 15:47
Прес-служба Укрзалізниці

Цього року кількість пасажирів, які подорожують до Криму залізничним транспортом України, зросла майже на 4%. Про це в ході брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

У кримському напрямку передбачена 101 пара поїздів, з яких: 24 – цілорічних, 71 – призначених на літній період, 6 – разових.

Для перевезення пасажирів в кримському напрямку загалом задіяно 1443 пасажирські вагони. Окрім 677 пасажирських вагонів, які курсують в складі поїздів у напрямку Криму цілорічно, у літній період Укрзалізницею додано 766 пасажирських вагонів.

У зв'язку з підвищеним попитом, до графікових річних поїздів, які почали курсувати з 1 червня 2012, з 15 липня Укрзалізницею призначено ще два додаткових поїзди сполученням Київ - Сімферополь, а також збільшена кількість вагонів та схеми існуючих поїздів.

Генеральний директор Укрзалізниці розповів, що для уникнення черг в пунктах продажу на період збільшення пасажиропотоку працюють 160 додаткових квиткових кас, в тому числі 7 пересувних.

«Закликаємо пасажирів завчасно купувати та бронювати квитки у зворотному напрямку, особливо у піковий період, у серпні, щоб залізничники могли аналізувати, скільки потрібно задіяти поїздів у тому чи іншому напрямку потребу в поїздах, відстежувати пасажиропотік», – зауважив генеральний директор Укрзалізниці.

 

 

версія для друку