українська російська англійська
У Львові відкриють Польський Дім
18.07.2012 | 16:20
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч із Державним секретарем Міністерства закордонних справ Республіки Польща Янушем Цісеком. Метою зустрічі було обговорення актуальних питань співпраці та перспективи відкриття у Львові Польського Дому.

На зустрічі також були присутні Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, заступник директора Департаменту співпраці з поляками за кордоном МЗС РП Кшиштоф Джевіцкі, начальник Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій Львівської ОДА Сергій Кисельов, начальник управління міжнародного співробітництва та інтеграції Лев Захарчишин, представник МЗС України у Львові Вячеслав Войнаровський.

Під час зустрічі Михайло Костюк наголосив, що двостороння співпраця Львівщини та окремих воєводств Республіки Польща є постійною і динамічною, зокрема ведеться активна транскордонна співпраця.

Голова Львівської ОДА також подякував польським дипломатам за успішне спільне проведення Євро-2012 і зазначив, що у період підготовки та під час чемпіонату добре спрацювали Генеральне Консульство РП у Львові та прикордонні служби Польщі.

Михайло Костюк також розповів, що вже найближчим часом польська католицька громада отримає приміщення площею близько 6000 квадратних метрів для реалізації різних соціальних і культурних проектів – організації притулку для бідних і католицької школи.

«Ми також усіляко сприятимемо відкриттю Польського Дому у Львові. Вже зараз двостороння робоча група оглянула кілька об'єктів, які потенційно можуть бути передані для створення Культурного центру польської громади Львова. Наразі реальними виглядають два об'єкти, які підходять під вимоги польської сторони і є презентабельними та достатньо місткими для організації центру. Вже невдовзі буде остаточне рішення і, переконаний, незабаром у Львові відкриють Польський Дім», - наголосив Михайло Костюк.

Водночас Януш Цісек подякував голові Львівської ОДА за розуміння проблем польської громади Львова та сприяння у їх вирішенні, а також висловив надію на продовження і розвиток подальших хороших стосунків між двома народами.

 

 

версія для друку