українська російська англійська
У Міненерговугілля обговорюють проект оновленої Енергетичної стратегії
19.07.2012 | 13:33
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

18 липня 2012 року у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулось громадське обговорення проекту оновленої Енергетичної стратегії України на період до 2030 року.

Участь у обговоренні документу взяли представники Міненерговугілля на чолі із заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України – керівником апарату Володимиром Макухою та Директором департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Микитою Константіновим, представники фонду «Ефективне управління», представники апарату Верховної Ради України, НКРЕ України, підприємств паливно-енергетичного комплексу, громадських об’єднань енергетики, організацій екологічного спрямування, наукових установ, експерти у сфері ПЕК та журналісти.

Звертаючись до учасників засідання Володимир Макуха наголосив, що громадське обговорення проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2030 р. покликане визначити загальну громадську позицію стосовно цього документу.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання, які стосувалися різних аспектів проекту оновленої Енергостратегії України до 2030 року. Зокрема було порушено широкий спектр питань розвитку електроенергетики, частки в енергобалансі країни відновлювальної і атомної енергетики, перспектив розвитку вугільної галузі, теплової енергетики, нафтогазового комплексу та низку екологічних питань.

Володимир Макуха підкреслив, що конструктивний діалог з громадськістю щодо положень Енергетичної стратегії буде проводитися і надалі у різних форматах, у тому числі,через Громадську раду при Міненерговугілля.

«Позиція громадськості для нас є дуже важливою. Ми будемо проводити обговорення, слухання, аби врахувати максимальну кількість пропозицій», - сказав Володимир Макуха.

Підсумовуючи проведення громадського обговорення, Директор департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Микита Константінов зазначив, що усі пропозиції, надані громадськістю, будуть ретельно проаналізовані та максимально враховані у остаточній редакції проекту оновленої Енергетичної стратегії України до 2030 року, яка буде подаватися на розгляд Уряду.

Проект оновленої Енергетичної стратегії України на період до 2030 року опублікований на сайті Міненерговугілля.

 

 

версія для друку